• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Juuksehoolduskomplekt Philips HP8644

Juuksehoolduskomplekt Philips HP8644  Juuksehoolduskomplekt Philips HP8644  Juuksehoolduskomplekt Philips HP8644  Juuksehoolduskomplekt Philips HP8644  Juuksehoolduskomplekt Philips HP8644  Juuksehoolduskomplekt Philips HP8644  
Veel pilte
PHILIPS HP8644
27.70 € 28.65 €
Sinu võit: 0.95 €
Toode on laos!
Reisikomplekt minifööni ja -sirgendajaga täiuslike puhkusesoengute tegemiseks!
Sirgendaja mikroskoopiliselt siledad ja vastupidavad keraamilised plaadid tagavad sujuva libisemise ja läikivad juuksed. Kiire kuumenemisajaga sirgendaja on kasutusvalmis 60 sekundiga. Lukustatav käepide hoiustamise lihtsustamiseks.
Nutika tänapäevase disainiga föön on kompaktne, ergonoomiline, kerge, hõlpsasti käsitsetav ja mugavalt hoiustatav. Kõikjal maailmas sobivat pinget toetav laadija on täiuslik reisikaaslane! 2 eelnevalt valitud kuumuse- ja kiirusekombinatsiooni kiireks ja õrnaks föönitamiseks.
Fööni 1000 W õrn kuivatusvõimsus annab kauni tulemuse ning sirgendaja 200 °C kuumus tagab professionaalse ja täiusliku tulemuse.
Selle komplektiga on kaasas reisikott, mida saate kasutada reisi ajal. Stiilne kott mahutab fööni ja sirgendaja ning kaitseb neid kahjustuste eest.
Riputusaas ja 1,8 m pikkune toitejuhe nii föönil kui ka sirgendajal.
Värvus: must/soe roosa