CLARINS LUKSUSLIK NAHAHOOLDUS

CLARINS LUKSUSLIK NAHAHOOLDUS

Nahahooldusest ei saa üle ega ümber. Kätekreemid, kehakreemid, näokreemid ning õlid, maskid ning seerumid on väga paljudel igapäevases kasutuses nii meestel kui ka naistel kuna naha eest tuleb hoolt kanda. Eriti tähtis on see tänapäeva maailmas kus väga palju oleneb inimese väljanägemisest. Selle tõttu on oluline valida tooteid, mis mõjuksid nahale hästi ning mida oleks võimalik lihtsalt ning mugavalt ka Eestist soetada. Siinkohal toomegi me välja Clarinsi tooted, mida toodetakse juba aastast 1968.

Mis on Clarins?
Clarins on Prantsuse kosmeetikafirma, mis kasutab enda nahahooldustoodetes looduslike taimeõlisid. Clarins uurib ning kasutab oma toodetes erinevaid taimi ning nende õlisid. Nende laborid asetsevad Prantsusmaal kus aastas uuritakse ligukaudu 300 taime ning nende kasutusvõimalusi.

Lisaks on firmale väga südamelähedane “fair trade”, mis maksab kõigile ausat palka, ka vaestes riikides. Sarnaselt toetab Clarins projekti nimega “Pur Projet”, mis aitab säilitada loodusliku mitmekesisust Euroopas, Ameerikas ning Vaikses Ookeanis. Samuti taaskasutab firma vanu pakendeid, mille tõttu toodetakse aastas 2 miljonit pudelit vähem. Clarins toetab vähihaigeid naisi programmiga “Look Good Feel Better.”

Nagu näha on Clarins rohkemat kui vaid kosmeetika firma. See on firma, mis muretseb enda jalajälje ning loodusliku mitmekesisuse pärast.

Clarinsi lemmikud tooted
Clarinsil on väga palju erinevaid tooteid mille vahel valida. Valikus on tooteid nii naistele kui ka meestele, meigi vahendeid kui ka kreeme, juuksehooldusvahendeid kui ka kehakreeme. Igale inimesele on Clarinsis toode, mis sobib just talle ning tema nahatüübile. Kuna tegemist on loodussõbraliku ning ülemaailmse firmaga, siis iga toode on testitud ning nende kohta leidub internetis tagasisidet erinevatelt kasutajatelt. Toome siinkohal aga välja mõned Clarinsi parimad müügihitid ja üleüldised lemmikud.

  1. Kogu Clarinsi tootevaliku seast on hääletatud parimaks tooteks Double Serum. Seerum sobib igale näonahale (kuiv, kombineeritud, rasvane) ning selle sees on vananevale nahale vajalikud kontsentraadid. See sisaldab 21 taime ekstrakti, mis siluvad, niisutavad ning annavad nahale sära.
  2. Väga populaarne on ka Shaping Facial Lift Serum, mis tõstab nahka, vähendab topeltlõua märgatavust, vähendab paistetust ning annab näonahale sära. Seerum sobib kõigile nahatüüpidele.
  3. Meeste seas on aga kõige populaarsemaks ClarinsMen Revitalizing Gel, mis lükkab vananemise esimesed märgid kaugemasse tulevikku, niisutab ning annab nahale sära ning tervist. Sobib kõigile nahatüüpidele.
  4. Kehale, on kõige populaarsemaks osutunud Exfoliating Body Scrub for Smooth Skin, mis on nahakoorija. Kasutades seda toodet kaks kuni kolm korda nädalas poleerib, puhastab ning niisutab see nahka, muutes selle silmnähtavalt tervislikumaks. Samuti stimuleerib antud koorija naha uuenemist ning pinguldab nahka.
  5. Kõige paremaks jumestuskreemiks on aga hääletatud Skin Illusion SPF 15, mis on õrn seerumiga jumestuskreem. See jumestuskreem on väga kerge ning kauapüsiv, üheks kasutuskorraks piisab vaid paarist tilgast tootest. Toode ei sisalda kleepuvaid õlisid, mistõttu jääb lõppviimistlus kerge, siidine ning sile.

Nagu näha leidub Clarinsil kõike, mida hing ihaldab alustades jumestuskreemidega lõpetades kreemidega. Rohkem Clarinsi tooteid on võimalik tellida meie e-poest kiirelt ning lihtsalt. Me kõik väärime vaid parimat enda nahale!


Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!