MINERAALKOSMEETIKA SÄÄSTAB NAHKA JA ON PÕLETIKUVASTASE TOIMEGA

MINERAALKOSMEETIKA SÄÄSTAB NAHKA JA ON PÕLETIKUVASTASE TOIMEGA

Kui tihti te meigite ennast? Parem oleks küsida, mitu tundi päevas te liigute ilma meigita ringi? Kas te olete võimelised minema poodi sellise nahaga, nagu teil ta praegu on? Meik on muutunud elutähtsaks osaks meie elus, iga hommik tuleb peita enda loomulikud silmaalused, see punakam koht põse peal, täita kulmud ning lisada ripsmetele volüümi. Kui tihti me aga peatume ning mõtleme, mida meik sisaldab, mis on need ained, mida me vabatahtlikult enda näole määrime ning mida need ained meie nahale teevad? Nagu inimestel on kombeks valida, on ka meil võimalus vahetada enda igapäevane kosmeetika mineraalkosmeetika vastu.

Mis on mineraalkosmeetika ja kes seda kasutada võivad?
Mineraalkosmeetika on looduslik kosmeetika, mis koosneb looduslikest mineraalidest ning on kõikvõimalike parabeenide, sulfaatide ning sünteetiliste ainete vabad. Enda loodussõbralikkuse ning omaduste tõttu peetakse seda kõige nahasõbralikumaks kosmeetikaks. Ka tundliku ning probleemse nahaga inimesed saavad muretult kasutada mineraalkosmeetikat kuna see ei sisalda allergiat või aknet tekitavaid koostisosasid.

Lisaks, ei ole mineraalkosmeetikat kasutades vaja eraldi soetada endale päikesekreemi kuna titaanoksiid ning tsinkoksiid, mida mineraalkosmeetikas leidub, annavad nahale loodusliku päikesekaitse, olles samal ajal põletikuvastase toimega. Samuti mõjuvad eesolevad koostisosad hästi probleemsele nahale, vähendades vistrike teket ning ühtlustades nahatooni. Üldiselt on tundlikule ning probleemsele nahale on mineraalkosmeetika ideaalne kaaslane, põletikuvastane ning looduslik.

Igapäevase ning ka õhtumeigi poolest, on mineraalkosmeetikal väga hea katvus ning praktika on näidanud, et meik püsib nahal pikka aega nii kuival kui ka rasusel nahal. See sobib igas vanuses inimestele ning seda on võimalik segada päevakreemi sisse, mis annab nahale õrna ühtlase katvuse. Mineraalkosmeetikat peetakse nii looduslikuks ning nahasõbralikuks, et sellega lubatakse isegi magama minna. Küll aga on soovitav isegi mineraalmeik õhtul maha pesta ning lasta nahal puhata. Mineraalkosmeetikat saab vajadusel üles ehitada kiht kihi haaval kuna nahale jäävad kihid on väga õhukesed kuid pigmendirohked. Isegi mitme kihi all ei tundu meik olevat raske ning see ei muutu krobeliseks. Kuna kosmeetika mineraalosakesed jäävad nahale ning ei voola sealt maha, jätavad nad naha ühtlaseks kauaks ajaks, sobides nii ka väga ringi liikuvale inimesele.

Mineraalkosmeetika tooted
Mineraalkosmeetika sarjast on võimalik proovida kõiki meigitooteid puudrist ripsmetuššini. Mineraalkosmeetika ning tavakosmeetika kasutamise vahel on vaid üks erinevus, jumestuskreemi asemel kasutatakse mineraalpuudrit, mis katab ebaühtlused sama hästi kui mitte paremini. Ka mineraalkosmeetika lauvärvid on väga pigmendirohked ning neid saab kasutada nii silmalaugudel kui ka põskedel. Sarnaselt on huulepliiatsid ning huulepulgad väga värvikirevad ning kauapüsivad. Kuna väga paljud inimesed on leidnud endale sobivaid mineraaltooteid, siis on ka nende valik suurenenud ning tulevikus võime me nähe veelgi suuremat ning võimsamat valikut mineraaltoodete valikus.

Mõeldes enda tervisele ning ilusale näonahale, on meil kõigil võimalus ning õigus valida tervislikud ning loodussõbralikud meigitooted, mis sobivad meie ilusa nahaga.


Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!